CLASSIFICACIÓ CIRCUIT TRIKIDS MARESME DESPRÉS DE LA 4ª JORNADA

Després de l’Aquatló de Santa Susanna el passat setembre i a manca de duess proves del circuit, la classificació general esta així:
LLOCS CLASIFICACIÓ GENERAL
PREBENAJMÍ FEMENÍ J1 J2 J3 J4 J5 J6 TOTAL
1 MOLINA GARCIA IRIS 10 10 10 10 40
PREBENJAMÍ MASCULÍ
1 MARTINEZ CALDERON MARC 10 10 10 10 40
2 BARTOLÍ ACEVEDO HÉCTOR 4 8 8 20
3 ASTUDILLO SANTAMARIA MARCOS 4 8 6 18
4 ALVAREZ HERNANDEZ SAUL 8 6 14
5 REJA LAFARGA NIL 6 6
6 ALVAREZ HERNANDEZ ASIER 2 2
7 ISERN REATEGUI HUGO 2 2
BENJAMÍ FEMENÍ
1 CASTELLÀ NOGUÉ ONA 8 10 10 28
2 PERA VIDAL BRUNA 4 6 8 8 26
3 TARRES RODRIGUEZ RAQUEL 6 8 6 20
4 ORTIZ FABREGAT ONA 4 10 14
5 ROBLEDA GRACIA NORA 10 10
6 GONZALEZ SANCHEZ MARTINA 6 6
7 TORRES DALMAU ARIADNA 2 2
BEJAMÍ MASCULÍ
1 DEL RIO SANTAMARIA SERGI 8 10 8 8 34
2 ORDOYO CONROY MAX 10 8 6 24
3 BIRBE CAMPAS BERNAT 10 10 20
4 FERRER POCH DAVID 2 6 4 2 14
5 HERNANDEZ QUESADA ABEL 4 4 2 10
6 BIRBE CAMPAS JAN 6 4 10
7 VELASCO RAJO HUGO 6 2 8
ALEVÍ FEMENÍ
1 CASTELLÀ NOGUÉ MAR 8 10 6 10 34
2 BOSH BALLUS LAIA 10 10 8 28
3 CAMPS TORRAS LAURA 2 8 4 14
4 DEL RIO SANTAMARIA JANA 6 8 14
5 LOPEZ MAS ABRIL 6 2 2 10
6 ORDOYO CONROY ALANA 6 6
7 TORRES DALMAU ALEXANDRA 4 4
8 LACAMBRA MUÑOS HELENA 4 4
ALEVÍ MASCULÍ
1 CLARAMUNT AYZA ERIC 10 8 8 8 34
2 PALOMINO RAFFO TEO 8 10 10 28
3 MOLINA GARCIA IAN 6 4 6 16
4 ALONSO BERNANDEZ ORIOL 4 10 14
5 CARAZO RAMIREZ MIQUEL 6 6
INFANTIL FEMENÍ
1 TARRES RODRIGUEZ JANA 8 8 8 10 34
2 TRENS GUMA PAULA 2 6 6 14
3 ROBLEDA GRACIA ERIKA 10 10
4 CABAÑERO MARTINEZ AURORA 10 10
5 BIRBE CAMPAS LAURA 10 10
6 ESTRADA CORTADA MARIA 4 4
7 MALDONADO MORAGAS JULIA 4 4
INFANTIL MASCULÍ
1 LÁZARO DIAZ JOAQUIN 8 10 10 28
2 AGUSTINA RIBERA GERARD 10 8 18
3 PEREZ SANCHEZ ORIOL 4 6 10
4 VILLA ESTRANY PABLO 10 10
5 ROIG MOLLFULLEDA MARÇAL 8 8
6 BAELLS OLIVERAS RAUL 8 8
7 ANGLADA ROBERT VICTOR 6 6
8 NICOLAS COSO PAU 6 6
9 COMAJUAN PLANELLS ARNAU 6 6
10 VELASCO RAJO MAX 4 4
11 MARFIL BOLADERAS KEVIN 2 2
12 ISERN REATEGUI ARTUR 2 2